Pomniejsz tekstNormalny tekstPowiększ tekst
Włącz kontrast
Informacje dla osób niepełnosprawnych
  • Statystyka odwiedzin:
  • Dzisiaj: 601
  • Wczoraj: 605
  • Ten tydzień: 1834
  • Ten miesiąc: 1834
  • Wszystkie: 558135

K O M U N I K A T

w sprawie II etapu konkursu na stanowisko urzędnika - stażysty w wymiarze 1 etatu w Prokuraturze Rejonowej w Skarżysku-Kamiennej.
Komisja kwalifikacyjna informuje, że II etap konkursu na stanowisko urzędnika-stażysty w wymiarze 1 etatu odbędzie się w dniu 12 maja 2017 roku (piątek).          

Lista osób zakwalifikowanych do II etapu konkursu (w porządku alfabetycznym)
1. Allen Iga
2. Angelo Lidia
3. Garoń Justyna
4. Gębska Magdalena
5. Horbal Aneta
6. Jabłońska Marta
7. Jędrzejczyk Małgorzata
8. Kamińska Agnieszka
9. Kowal Justyna
10. Lewandowska Magdalena
11. Maciąg Justyna
12. Miernik Justyna
13. Murawska Anna
14. Osińska Monika
15. Parandyk Ewelina
16. Pawlusek Klaudia
17. Pietrzyk Kamila
18. Przepióra Michalina
19. Styczeń Agnieszka
20. Supierz Katarzyna
21. Świerczkowska Iwona
22. Tomczyk Magdalena
23. Wiktor Katarzyna
24. Zdanowska Monika
25. Znój Monika
26. Zuba Monika
  II etap konkursu polegający na praktycznym sprawdzeniu umiejętności obsługi komputera przeprowadzony zostanie we wskazanym dniu, w 4 grupach, na sali konferencyjnej Prokuratury Okręgowej w Kielcach, ul. Sandomierska 106 - III piętro. Uczestnicy konkursu winni posiadać dokument tożsamości lub inny dokument ze zdjęciem. 
 I grupa w godzinach 9.00-9.45 (7 osób)
·        Allen Iga
·        Angelo Lidia
·        Garoń Justyna
·        Gębska Magdalena
·        Horbal Aneta
·        Jabłońska Marta
·        Jędrzejczyk Małgorzata
    II grupa w godzinach 10.00-10.45 (7 osób)
·        Kamińska Agnieszka
·        Kowal Justyna
·        Lewandowska Magdalena
·        Maciąg Justyna
·        Miernik Justyna
·        Murawska Anna
·        Osińska Monika
    III grupa w godzinach 11.00-11.45 (6 osób)
·        Parandyk Ewelina
·        Pawlusek Klaudia
·        Pietrzyk Kamila
·        Przepióra Michalina
·        Styczeń Agnieszka
·        Supierz Katarzyna
  IV grupa w godzinach 12.00-12.45 (6 osób)
·        Świerczkowska Iwona
·        Tomczyk Magdalena
·        Wiktor Katarzyna
·        Zdanowska Monika
·        Znój Monika
·        Zuba Monika