Pomniejsz tekstNormalny tekstPowiększ tekst
Włącz kontrast
Informacje dla osób niepełnosprawnych
  • Statystyka odwiedzin:
  • Dzisiaj: 70
  • Wczoraj: 492
  • Ten tydzień: 1489
  • Ten miesiąc: 10315
  • Wszystkie: 348846
Sobota 13.04.2019

Wyniki charytatywnego turnieju piłkarskiego o puchar Prokuratora Okręgowego w Kielcach

W dniu 13.04.2019 r., na hali sportowej przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Nowinach na ul. Gimnazjalnej 1, odbył się charytatywny turniej piłki nożnej o puchar Prokuratora Okręgowego w Kielcach. Informowaliśmy o nim w komunikacie z dnia 10.04.2019 r.

 

 

Celem turnieju, nad którym patronat honorowy objął Prokurator Generalny, było zebranie środków pieniężnych na pomoc w leczeniu pięcioletniego Kubusia, mieszkańca Gminy Sitkówka-Nowiny. Cel został osiągnięty, zebrano ponad 3.600 zł. 

Rywalizacja w fazie grupowej, w 2 grupach, wyłoniła 4 zespoły, które dalej rywalizowały w systemie pucharowym. Ostatecznie w zaciętym meczu o III miejsce, rozstrzygniętym dopiero w rzutach karnych, lepsza od drużyny Prokuratury I okazała się drużyna Sądu Rejonowego w Kielcach. W meczu finałowym reprezentanci kieleckiej Adwokatury nie dali szans gościom z Sądu Okręgowego w Radomiu. Na wszystkich uczestników czekały pamiątkowe puchary i medale. 

Składamy serdeczne podziękowania uczestnikom, patronom w osobach Prokuratora Generalnego i Marszałka Województwa Świętokrzyskiego, patronom medialnym i wszystkim, którzy pomogli w organizacji tej charytatywnej imprezy, albowiem jej przeprowadzenie nie byłoby możliwe bez bezinteresownej pracy wielu osób. Mamy nadzieję, że w tym samym celu spotkamy się za rok.